Aktualności liceum

DNI SPORTU

Uroczyste rozdanie świadectw maturalnych i wręczenie nagród za rok szkolny 2018 / 2019 odbędzie się 4 lipca o godz. 10:00.

Gratulacje dla Gimnazjalistów

Gratuluję uzyskania wysokich wyników na egzaminie gimnazjalnym - z wszystkich przedmiotów wyniki były w 9 staninie; z matematyki 82%, z języka polskiego 81%. Wszyscy uczniowie uzyskali świadectwa z czerwonym paskiem a średni wynik klasy wyniósł 5,40. Życzę Gimnazjalistom dalszych sukcesów i dostania się do wymarzonej szkoły.
Bożena Kondratiuk

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy na spotkanie nauczycieli i wychowawców z rodzicami, które odbędzie się 15.05 (środa) o godz 17:00.

Ranking Waszaedukacja.pl

Miło jest nam poinformować, że według najnowszego rankingu szkół średnich przygotowanego przez portal WaszaEdukacja.pl, XX LO zajęło trzecie miejsce wśród najlepszych liceów w Gdańsku.
Oto link do rankingu:
https://waszaedukacja.pl/ranking/gdansk/licea

KOMUNIKAT

Drodzy Uczniowie!
Dyrektor informuje, że zakończenie roku szkolnego dla klas trzecich odbędzie się dzisiaj (piątek) 26.04.2019 r. o godz 13:00.
Bardzo proszę aby do godz. 13 rozliczyć się z biblioteką.

KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!
Dyrektor informuje, że od 26.04.2019 r. (piątek) zajęcia wszystkich klas odbywają się według planu.

KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!
Dyrektor informuje, że w związku ze strajkiem nauczycieli, klasyfikacja klas trzecich została przedłużona do 25 kwietnia 2019 r.

Komunikat

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

W związku z brakiem aktywnych nauczycieli i koniecznością w pierwszym rzędzie zabezpieczenia egzaminu gimnazjalnego zwracam się z prośbą o nieprzychodzenie do szkoły do czasu odwołania strajku lub innego komunikatu. Jednocześnie przekazuję informację, że po zakończeniu strajku dokumentacja w dzienniku zostanie poprawiona i z tego tytułu uczniowie nie będą mieli żadnych nieobecności.

Z poważaniem
Dyrektor ZSO nr 12 Bożena Kondratiuk

Komunikat

Dyrektor ZSO nr 12 w Gdańsku informuje, że uczniowie, którzy przebywają w szkole mają zapewnioną opiekę. Odbywają się zajęcia dydaktyczne lub wychowawczo - opiekuńcze prowadzone przez 6 nauczycieli.

Szanowni Rodzice
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Gdańsku zawiadamia, że nauczyciele przystępują do strajku.
Informacje organizacyjne z tym związane będą przekazywane na bieżąco na stronie internetowej szkoły.
Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z treścią listu Pani Prezydent Aleksandry Dulkiewicz skierowanego do rodziców i opiekunów.

© XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta